| NuItiZicCumMaCheama a întrebat:

Stie cineva daca Bear Grylls, tipul care face emisiunea aia "Tehinici Esentiale de Supravietuire" pe Discovery...Stie cineva daca a murit? Nici eu nu cred asta da, ma rog

5 răspunsuri:
| andra1223 a răspuns:

Nu a murit.Un tip a incercat sa supravietuiasca ca el, si a murit laughing

| Daagmar a răspuns:

Nu a murit, a mancat de la MCDonals si a facut toxiinfectie.A fost invitat la o emisiune celebra despre supravietuire si a fost nevoit sa manance mai multe produse de acolo(MCDonals)a mancat o portie de cartofi prajiti,un McChicken,un cheeseburger dublu,o portie de aripioare de pui, si o placinta cu mere, dupa un timp Bear Grylls s-a inverzit la fata si a avut dureri puternice de stomac apoi a lesinat.

| NuItiZicCumMaCheama explică (pentru Daagmar):

Phew...deci...acum e in spital, dar nu mort

dupa cum il stim, o sa iasa de acolo

| 88Darky88 a răspuns:

Nu,nu a murit doar a facut toxi-infectie,fiindca a mancat de la MCDonalds(din ROMANIA,desigur).Da e culmea mananca termite si rahat de urs si isi bea urina si apa scoasa din mancare digerata, si nu pateste nimic, si mananca de la Mc si bum in ambulanta

| NuItiZicCumMaCheama explică (pentru 88Darky88):

Because what you throw away, we recycle... In your food!