| AlexCrb a întrebat:

Stie cineva daca la pationar (in special in Pitesti) se ascut patinele? Anu' trecut stiu ca erau atat de ascutite incat alunecau in toate directiile (si nu ca nu stiu sa merg).

Răspuns Câştigător
| ele8933 a răspuns:

Am fost si eu la patinoar tot in pitesti(am uitat cum se nemea patinuarul) si le-am spus sa imi dea unele ascutite si mi-au dat.depinde de care vrei tu

| AlexCrb explică (pentru ele8933):

Nu stiam ca trebuie sa le ceri ascutite. Eu ma duc in strand si am auzit ca e jale cu patinele. Multumesc de raspuns.

1 răspuns: