| anon2367534564396 a întrebat:

Stie cineva de unde pot si eu sa descarc subtitrare pentru filmul Enter the Phoenix?happy De obicei gasesc foarte usor dar pentru asta nu am gasit nimic.crying

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Mda se pare ca e chiar culmea cu acest film. Am cautat mult subtitrarea dar am gasit in orice limba dar nu si in romana. E o provocare nu gluma. Nu am mai inalnit asa ceva. Daca actorii sunt americani si intelegi limba engleza mai bine uitate la film fara subtitrare.