| TempestUV a întrebat:

Stie cineva unde as putea sa vad filmul,, In einem wilden Land-Tinutul salbatic 2013" cu subtitrare in romana? Sau macar sa il descarc tot cu subtitrare in romana? Merge si cu subtitrare in engleza dar de preferat in romana. Nu l-am gasit nicaieri.

2 răspunsuri:
| KNST a răspuns:

Denumirea in limba engleza este "My sweet pepper land", il gasesti pe net, online si tradus in ro. Ti-as lasa link-ul in privat, dar nu accepti mesaje. Daca il postez aici, iar imi sterg postarea retarzii astia.

| TempestUV explică (pentru KNST):

Nu e ala, ca l-am gasit si eu. Asa arata personajele
http://de.web.img1.acsta.net/......144116.jpg