| demilovato92fan a întrebat:

Stie cineva site-uri asemanatoare cu TPU, care sa fie in limba engleza si pe domenii straine? Va rog ajutati-ma. Cine imi da mai multe link-uri primeste funda.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Yahoo! Answers

| valentingb a răspuns:

Buna,nu iti dau multe link-uri, ti le dau doar pe cele mai utile, poti pastra funda.
Inainte de a intra pe TPU, intram des pe
answers.yahoo.com, te loghezi usor cu contul de yahoo. E un site cu milioane de utilizatori la nivel global, raspunsurile sunt mult mai complete, au standarde ridicate, si orice incalcare a regulamentului se pedepseste.Imi place ca daca vrei sa pui o intrebare, care se gaseste deja pe site, ti se arata raspunsul, fara sa termini de pus intrebarea.
Urmatorul site, care mie nu imi place, dar care e poate cel mai bun, este answers.com. Este imens, este foarte batran si cam orice vrei sa intrebi a mai fost intrebat deja de cateva ori.