| Ser9iu a întrebat:

Stiti ceva jocuri gen the sims?

5 răspunsuri:
| Teo_6515 a răspuns:

Eu am mai jucat unul. Playboy the mansion se numeste.
Arunca aici o privire http://www.youtube.com/watch?v=Nwh_vZ0kuBI&feature=related

| Daiana90 a răspuns:

Da.imvu.e ceva gen sims doar ca e peste 18 ani. e online si sunt persoane de toate varstele de la 8 pana la 80 de ani din toata lumea.iti afci avatarul, o fata respectiv un baiat si il imbraci, ii cumperi haine, trebuie sa faci bani sa iti iei si altceva si poti vorbi cu oameni din toata lumea:p.si cu englezi, spanioli, romani cum vrei.scrii tara la search si ajungi acolo. e foarte fain:p

| robert1239 a răspuns:

Lula 3D

| CriS_9436 a răspuns:

Singles

playboy mansionwinking

| yonutgabi a răspuns:

Single2 e misto big grin
incearca
da si u funda aiahee hee