| missouri a întrebat:

Stiti cumva cat costa doua rachete de tenis? Estimati un pret, va rog! big grin
Multumesc anticipat.:*

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde daca este pentru copii ori maturi, de marca, de magazin, gasesti de pe la 120 lei(2 rachete) si pana pe la 3. 000 lei. Da o cautare cu "rachete de tenis" si gasesti mai multe site-uri, le poti vedea cum arata, caracteristici tehnice si preturile si alegi care iti convine.

| Mony a răspuns:

Si eu mi-am luat o racheta de tenis de la antrenor cu 100lei
da sunt si cu 150 lei, 200lei da am vazut la cluj si costa mai mult pana la vreo 300 lei sau poate mai multhappy

depinde pentru cine, ca sunt pentru copii, sau oameni mari

bafta

| georgyana98georgy a răspuns:

Http://www.tenisplaza.ro/ site-ul acesta iti poate fii de folos