| AlexandraAlex a întrebat:

Stiti cumva daca exista box pentru fete? Am o prietena care chiar isi doreste asta si mereu ma intreaba iar eu pur si simplu nu stiu ce sa ii raspund.
Dau funda pentru primul raspuns!

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Da extistă şi eu vreau să mă duc. Sper că te.am ajutat.O seară bună.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca exista, avem chiar si medaliate la competitii internationale. Uita-te pe site-ul oficial al Federatiei Romane de Box si gasesti cluburile care au sectii pentru fete. Numai bine!