| MaDaMadalina18 a întrebat:

Stiti cumva vreun site in care pot sa-mi pun pevestioarele scrise de mine, in care sa citesc povesti scrise de alte persone de varsta mea, sa-mi impartasesc parerile, si asa mai departe?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...sincer din pacate, nu prea sunt siteuri de acest gen!
*romanii inca nu prea le au cu literatura...*
poti sa iti faci un blog, pe care sa le postezi ...sau le postezi aici pe TPU!
...atata timp cat sunt povesti interesante.mi-ar face placere sa le citesc!

| anutza a răspuns:

Smartwomen.ro

| DildăuPaispe a răspuns:

Pentru povestioare scarry, iti poti face cont pe www.spectrulrealitatii.ro

| Morenastyle a răspuns:

Awww! pai si mie imi place sa scriu. numai ca scriu webnovele cu RBD in special cu Vondy si dupa le pun pe univision. pai iti poti face un blog (blogspot) sau poti intra pe rebelde forum.http://forum-rebelde.myforum.ro/ (am vazut ca unele fete mai pun povesti si cu alceva nu numai cu rbd). intri la povesti/dialoguri si le postezi, dar inainte de asta iti trebuie un cont. :) sper ca te-am ajutat. succes!