| PopStarInMyMind a întrebat:

Stiti cumva vreun site in care pot pune niste povesti scrise de mine? Dar sa fie cu mai multi utilizatori pentru a primi comentarii! Va rog!

6 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Nu stiu site-uri de genu asta dar ti-as recomanda sa-ti faci un blog

| alma1115 a răspuns:

Jurnal.ro

| alma1115 a răspuns:

Scuze, jurnale.ro dar trebuie sa-ti faci un cont acolo

| KidoSmart a răspuns:

Ai putea sa iti faci un blogg e mult mai bine asa si sa il lasi la status pentru a-ti face multi utilizatori bafta...si imi place ca scrii povesti:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca ar fi fain sa-ti faci blog. www.wordpress.com e cel mai indicat.

| crisssy a răspuns:

Http://animezup.com/

cp. si bafta :*:*

daca reusesti sa le pui poate imi trimiti sh mie un mesaj cu link`ul :D

mult succes:*:*