| paul0013 a întrebat:

Stiti filmul 2012? http://www.youtube.com/watch?v=Hz86TsGx3fc
cine imi da si mie un link de download?

7 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Il astept de-o viata! Normal azi sau maine era lansarea, oricum, pana la sfarsitul lunii curente, sau inceputul celeilalte avem de asteptat. Intai versiunea cam, si sper sa incadreze bine imaginea in cadru, si fara dereglari de focalizare. Desi tehnologia e tot mai dezvoltata, filmarile cam parca o iau tot mai prost. Probabil unii inregistreaza cu telefonul mobil, la cat de proaste-s unele filmari, oricum, zic mersi ca le vad mai devreme decat le-as vedea in mod normal. happy

| Ana_6509 a răspuns:

Din moment ce data lansarii(daca este aceea) este 13 noiembrie, cum spune nevena e clar ca filmul nu ai cum sa-l gasesti... ori e CAM si se vede urat, ori vei constata dupa ce-l dai jos ca nu merge. Daca totusi exista astfel de minuni zi-mi si mie ca-l vreau si eu.happy

| poechce a răspuns:

Filmul 2012 nu a fost inca lansat.

# Data lansare (SUA): 13 Noiembrie 2009
# Data lansare (Romania): 13 Noiembrie 2009

| poechce a răspuns:

Fusă lansat înainte de vreme raised eyebrows?

Sunt filme de gen SUPER NOVA, dar nici unul nu este filmul 2012 happy
Rabdare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna... uite aici...
http://www.onlytheone.ro/infusions/extended_articles/index.php?cat_id=1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca linkul...este acolo filmul...winking vizionare placuta te pooop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea filmul 2012, poate sa-l ia de aici, subtitrat:http://www.filebox.ro/down.php?key=18anqxgedri0zcqg