| Allan90 a întrebat:

Stiti o librarie/papetarie din Brasov de unde pot cumpara un carnet de elev? Eu n-am gasit. Funda^^

2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Roaga pe administratorul sau secretara scolii sa-ti dea un carnet de elev (eventual contra cost). Nu cred ca se gasesc in librarii sau papetarii.

| Ωmega a răspuns:

Poti incerca la Carturesti, Humanitas, S.T.O. Iosif, Imprim, sau cea din Coresi. Nu stiu daca au, insa in aceastea ai cele mai mari sanse sa gasesti. Ti-as sugera sa incerci prima data la Imprim, pe Grivitei.