| Selly13 a întrebat:

Stiti porecle pentru numele Adriana sau pentru numele Loredana?(fundita)

Răspuns Câştigător
| Yollanda;x a răspuns:

Adriana: Adri, Adriela, Adreuta, Adruta, Adre, Adrienuta, Diuta, Drienuta, Dinuta, Dina, Riana, Dri, Dria, Andrina, Ada, Adrina, Andy, Riri, Ana, Ade, Ada, Anda, Andri, Iri, Dari
Loredana: Lore, Lori, Lorete, Loli, Lorena, Lala, Lali, Lola, Lora, Lolo, Loricica, Lorelei, Loricica, Lorelai, Lili

10 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Adriana: Adri, Adridi,
Loredana: Lori, Lore

| Xonia a răspuns:

LOry
Lore`
Andre
Adri
Andry...

| Mar a răspuns:

Adriana:dry, Adre, Adra, Rina, Riana, Dri, Dria, Andrina, Adrina, Ada
loredana:lori lora loli lore lorelai(sau poti sa faci si la dana :loreDANA :dany )

| Iuliaana a răspuns:

Adrienutza, adri
lori
happy

| ELD a răspuns:

Adriana:dina, adi, adri, adriutz, diutz, dutz
loredana:lory, lora, lore, loricik, loricutz

| Tourniquet a răspuns:

Adriana - Adry, adra, dri, adria, iana, driana, anairda.
Loredana - Lore, lory, lora, ridana, loredany, loredanne, loru.

| CokoStar a răspuns:

Lory, Lore.

| cristina a răspuns:

Buna
pai loredana
asa ma cheama si pe mine
lory, dana(asa imi zic mie toti), lore, lorena, lola.

si adriana:

adri, dia, andri, ada dri

cam atat imi vin in mine/:d
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa si inversurile' lor adica: Anairda si Anaderoltongue