| Patzanka a întrebat:

Stiti statusuri triste? Dati-mi citeva idei...va rog.

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Cand voi muri pe crucea mea sa-mi scrii: voi revenilaughing

Am varsat o lacrima si o sticla de bere
Mi'am calcat pe mormant si simt numai durere
Sunt un mort printre vii ca nu te am pe tine
Ma intreb :"OARE?" chiar vrei sa pleci de langa mine?

- Vrei sa stii daca sunt bine? … Da, sunt bine, dar sa stii ca ma prefac si mai bine…

| devilll a răspuns:

O noua zi, cine poate stie cum va fi dar tu nu mai speri
Cand vezi ca totu`i la fel incepi sa crezi ca si maine va fi ca ieri, ca si azi
si incepi sa-ti spui ca nu`ti pasa, doar ca sa
poti trece peste problemele care nu te mai lasa

| TheGeor19 a răspuns:

Va veni o data vremea cand in urma vei privi; ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii,dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca... "Asa a fost o data!"

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.

Am pierdut tot ce aveam şi după aceea mi-am dat seama că nimic din ce am pierdut nu era al meu într-adevăr.

Sunt k un inger fara aripi, fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate sad

nu-ti visa viata, traieste-ti visele:X:X:Xwinking

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare

in ziua in care te- ai nascut...a plouat, Au fost lacrimile lui Dumnezeu...care a pierdut cel mai frumos inger pe care il aveacrying

Visele nu ti le dau! nu m-i le poti lua! Sa visez e viata mea sad:X

| Cashlin a răspuns:

Uite aici cateva inventate de mine. sper sa iti placa!:-x

" Am multe chestii pe cap, te rog lasa lucrurile asa cum sunt happy "
" Bai, asta! sufar din 10 in 10 secunde! asta e viata sau calvar?! "
" Pentru tine, obosesc sa-ti scriu pe tastatura jegoasa! numai pentru tine sad "
" Nu mai cad frunzele de la pomi.asa cum nici tu nu ma mai cauti sad... "
" Mergeam pe drum si ma gandeam la tine, ce frumos era in 2sad. "
" Am vrut sa parasesc lumea doar pentru un idiot ca tine! crying "
" Tu speri sa ma mai gasesti in aceasta lume atat de mare. "
" Am gasit o petala ruginita pe jos.credeam ca e cea care i`ai dat`o amantei aseara sigh "
" Nu eu sunt cea care te-a parasit.Mai stii? tu ai fost primul. "
" Ieri parca soarele mai stralucea un pic :-

| Patzanka explică (pentru Cashlin):

Mersi...chiar mi-au placut