| pinky_2278 a întrebat:

Stiti un site in care pot afla parola de la un id? Eu am un id si mi-a spart cineva parola si acum vreau sa vad ce parola am ca sa pot sa imi recuperez id-ul.Va rog mult ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Bonotralalala a răspuns:

Forgot your password. Dar daca nu mai tii minte ce ai raspuns la intrebarile pe care ti le-ai ales atunci cand ai facut id-ul, nu ai nicio sansa la recuperarea parolei sad.

| AlexCrb a răspuns:

Nu se poate. Doar sa iti amintesti intrebarile de siguranta.

| MaPlictisesti a răspuns:

Basme.

| bo8gdan1 a răspuns:

Iti recuperezi id-ul prin "am uitat parola"