| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun loc oriunde in lume unde se petrec des lucruri ciudate (cum ar fi disparitii, morți misterioase, legende urbane care devin realitate)?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Varsson a răspuns:

Venezuela sau SUA

| sublime89 a răspuns:

Nu prea exista astfel de locuri in realitate. Ele sunt doar inventate de oameni.

| sublime89 a răspuns (pentru pr0ph3t):

Nu exista locuri deosebite in lume unde sa dispara mai multi oameni decat in alte locuri, sau sa se intample mai multe lucruri ciudate decat altundeva.

| StelaDiana a răspuns:

Trunghiul Vermudelor. Orice avion sau vapor sau orice intra acolo, dispare pentru totdeauna si fara urma.Asa a dispariut acum vreo 2 luni un avion.