| dodicuta a întrebat:

Stiu ca pare cam stupid, dar imi puteti spune o ghicitoare la care raspunsul sa fie "zaharul"?

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am in casa o carte groasa cu ghicitori. Dar, nimic despre zahar. Imi pare rau ca nu pot sa te ajut.

| Diamondsz a răspuns:

Buna.

Nu cred ca este, sau nu am gasit eu, o ghicitoare cu raspunsul zahar.

Imi pare rau.

Pa-pa.

| KenVyQ a răspuns:

YO

| KenVyQ a răspuns:

big grin Ok am mintit... Fata mea, corpul e doar atletic:X

| KenVyQ a răspuns:

=]] Scuzati expresia,, Fata'' voiam sa spun,, Chipul''

| KenVyQ a răspuns:

Daca ne intalnim iti recomand sa aduci ceva pufos..pentru ca la vederea mea o sa-ti vina rau, nu iti recomand sa aduci o oglina pentru ca poti vomita.

| KenVyQ a răspuns:

Da...dar sigur mai urat ca tine nu sunt.Nu se compara nimeni cu tine, oribilezi privirea oricui chiar si cea a unui orb.

| KenVyQ a răspuns:

Mi-e drag sa vad cand cineva vrea sa se ridice la nivelul meu

| KenVyQ a răspuns:

Mai placut e la nivelul 0, stii, acolo nu esti tu si ma simt de parca as fi in raibig grin

| KenVyQ a răspuns (pentru KenVyQ):

Iar pentru cultura ta generala, nu sunt sigur ca o sa stochezi tu informatiile prea repedere avand in vedere ce primitiva esti, la bac am iesit cu 10, 70 iar nivelul 0 este nivelul marii dar asta depinde din ce punct de vedere privesti, daca masori inaltimile reliefului din tara noastra nivelul 0 este nivelul marii. Sper sa-ti iei notite big grin P.S esti simpatica cand vrei sa ma egalezi in vorbe, ale tale sunt asa primitive iar ale mele asa inteligente..in general nu prea vorbesc cu copii de 10 ani dar in cazul tau fac o execeptie, sper sa nu te superi pe mine.

| KenVyQ a răspuns:

Iar pentru cultura ta generala, nu sunt sigur ca o sa stochezi tu informatiile prea repedere avand in vedere ce primitiva esti, la bac am iesit cu 10, 70 iar nivelul 0 este nivelul marii dar asta depinde din ce punct de vedere privesti, daca masori inaltimile reliefului din tara noastra nivelul 0 este nivelul marii. Sper sa-ti iei notite big grin P.S esti simpatica cand vrei sa ma egalezi in vorbe, ale tale sunt asa primitive iar ale mele asa inteligente..in general nu prea vorbesc cu copii de 10 ani dar in cazul tau fac o execeptie, sper sa nu te superi pe mine.

| KenVyQ a răspuns:

Carnat pot fi si in realitate si oriunde, dar cine se compara cu tine.In vorbe esti asa dulcicaaaaaa:X Pacat ca vorbele sunt mai mari decat tine.Imi vine sa te puuuuup:X Esti simpatica foc la realitate:X Sufletul e cam murdar, dar nu te teme iese la spalat. Vezi sa dai pe apa calda, e cam rece sufletelu.

| KenVyQ a răspuns:

Eu le-am alungat demult din jurul meu, se pare ca au aterizat in preajma unei persoane triste(tu, pentru a nu exista confuzii) si draga ipocrita esti si vei fi, eu nu judec oamenii dupa cum arata, doar dupa fapte.Ar fi bine sa mai dai si tu o tura pe la scoala, dar am uitat ca nu e un obicei al tau

| KenVyQ a răspuns:

Ma emotionezi, insfarsit spui si tu ceva cu sens.Eu unul iti recomand ceva,nu te mai mare bob de orez. Daca ai bani,cheltuieste-i pe ceva folositor,cum ar fi o facultate.Mi-e mila de copii astia, din genul,, Pitzi'' ma starnesc lacrimile, pentru tine nu simt aceleasi sentimente.Iar acea prostie despre care vorbesti am contractat-o de la tine, si sper sa nu fie o boala cronica ..in cazul tau s-a manifestat WoW:O.

| KenVyQ a răspuns:

Am avut grija, nu te speria.Tu vezi ce faci cu epoca, pentru ca esti in urma rau tu.Acelasi lucru si pentru scoala.

| KenVyQ a răspuns:

Pa! Insfarsit iei si o decizie buna, se pare ca timpul petrecut cu cineva mai presus de tine a dat roade. Sper sa tii cont de sfaturile mele, daca nu vei ajunge intr-o groapa...una mai mare de cea in care esti acum.

| Johnnn98 a răspuns:

Condimentul preferat
De copii e adorat
Ziua el ti-o indulceste
Si pe loc te-nveseleste.

... uite ce mi-a iesit acum big grin poate ma mai gandesc si la altelewinking