Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2706447intrebari
Ultimele intrebari
Cupio.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
22 Iul
SATI 291.194AFISARI
124.162VIZITE
102.869V. UNICI
15 Noiembrie 2011
romiina intreaba:

Sts faine?puppy dog eyes fara site. funda!love struck

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 5 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 25 Martie 2012 15:31
    Stefania96dfg a răspuns:
    Stiu ca sunt multe, dar fa-ti timp sa le citesti, cele cu ♥ sunt preferatele mele :*

Totul trece, asa se spune. Dar nimic nu trece fara sa lase urme!

Tine minte ca... o lacrima adevarata e rece...

♥Merg mai departe si le las pe toate`n spate. Fapte consumate si vise spulberate

Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.•°

» E aşa minunat când cineva îţi cunoaşte defectele şi te place tocmai pentru ele! ♥

• E aşa frumos când călătoreşti noaptea şi este cineva care stă treaz doar ca să te aştepte. ♥

♥Dacă voi cădea în incercarea mea de a-mi îndeplini visele...Nu-i nimic. Pentru că voi invăţa din nou să zbor.

» Dacă-ţi zâmbeşte, nu înseamnă neapărat că te place.

♥Ca sa fi fericita iti trebuie putine lucruri, Important e sa le ai!

Unii oameni nu realizeaza uneori cat de mult ti la ei si ca ai fi dispus sa iti dai viata ca ei sa fie fericiti.

♥Cand iubesti pe cineva nu e pentru ca asa vrei, ci pentru ca asa simti...

Am fost ce nu voi mai fii niciodata! Acum sunt asa cum nimeni nu se asteapta!

Stiu nu sunt perfecta! Am o gramada de defecte. Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte.

E atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata.

Spui ca e pustoaica si nu`tsi place asa, dar asa cum e ea ti-a furat inima. Cat vrei tu sa pari de gigolo cand ii vezi ochishorii iti piere chefu` de`a face misto.

De obicei te duci in cluburi de noapte.crezi ca masina ta ma da pe spate? parfumul greu pluteshte in aer, acesta este portret robot de fraier.

. Ai vrea s-o ai mereu cu tine, Stii bine ca prea mult nu tine, E pustoaica rau, e greu. Vrei s-o faci de casa, ai tupeu!

Si zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul ei minunat dar nici azi nu s-a inventat un baiat care merita tot ce are ea de dat!

♥Nu mai e Ea Fetita ce tacea! Astazi iti spune PA, ieri poate'i pasa.

TotsSi baietii dupa` tine zbiaraa Ca ai cu ce esti criminala?

Ştie să danseze, ştie cum să...
  • 15 Noiembrie 2011 21:54
    BellaSomerhalder a răspuns:
    Pai, eu imi pun la status replicile lui Damon ( TVD ) a.k.a. Ian Somerhalder. Mi se par cele mai amuzante replici existente vreodata! Sa-ti dau un exemplu? Hm... " Damon: Stefan smiles! Alert the media! " Ok, trebuie sa vizionezi si serialul ca sa ai habar.
  • 15 Noiembrie 2011 21:56
    Coconutz a răspuns:
    "Mintea mea nu a fost destul de priceputa pentru a compune un status.Dar nu va faceti griji dragi ID-uri din lista.Am intrebat pe TPU.ro si a venit unu care mi la dat pe acesta. Singura mea preocupare e sa aflu ce status sa imi pun ca va dati seama ca cine nu are un status "cool" este un nesabuit! Dar societate in care eu traiesc m-a invatat ca trebuie sa ma ridic la anumite standarde si sa pun un STATUS chiar daca nu are nici o treaba cu viata mea! Eh. Va place statusul meu? " Altceva mai bun chiar nu am scuze.
  • 15 Noiembrie 2011 22:15
    nikoleta97 a răspuns:
    1.Status dulce ca o savarina!
    2.Va iubesc pe toti in afara de tine care ai citit statusullaughing
    3.Barbatul:In sfarsit! Am asteptat asta atat timp!
    Femeia:-Vrei sa plec?
    Barbatul:-Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta!
    Femeia:-Ma iubesti?
    Barbatulnerdineinteles! Tot timpul!
    Femeia:-M-ai inselat vreodata?
    Barbatul:-Doamne fereste! Bineinteles ca nu!
    Femeiasurprise sa faci sex numai cu mine?
    Barbatulworriedigur ca da! Cu orice ocazie!
    Femeiasurprise sa ma lovesti vreodata?
    Barbatul:-Ai innebunit?
    Femeia:-Pot sa am incredere in tine?
    Barbatul:-Da
    Femeia:-Iubitule!
    si acum citeste de jos in sus...scuze de mass dar e prea tare sa nu-l citesti...merita citit!
    4:Ma doare-n paisphe ca nu vreti sa vb cu mine!
    5:Imi place sa pun"pariu cu viata"!
    Fundita?