| emmyxd a întrebat:

Sunt cu o prietena. dati-mi niste idei de provocari gen cea cu sare si gheata. mersi, funda cele mai multe si mai faine.

5 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Mancati ciocolata cu mustar, muscati dintr-o ceapa cruda ca dintr-un mar happy

| puscahoreangaion a răspuns:

Sa dai cu mingea in poarta si sa constati ca ratezi! sa bei cafea cu lamaie si sifon! mananca usturoi fara paine, bea ceai fara zahar cu sare de bucatarie! amesteca chili cu ciocolata! mai vrei contacteaza-ma

| FURRIA a răspuns:

Invartete in cerc de 7 ori apelcata in jos, cu o mana la spate si apoi incearca sa mergi in linie dreapta.

| malina14 a răspuns:

Pune mentosanie in suc agita si dupa incearca sa bei, luativa toate tricourile pe voi etc

| edithgabriela2000 a răspuns:

Incercati sa mancati dintr-un mar suspendat de o sfoara, mainile legate la spate, si sa nu uitam... legate la ochi big grin sau dati drumul unei carti de joc chiar lanaga perete iar iar una din voi sa incerce sa o prinda cu capulbig grin fara maini sau trisati sau mancacti biscuiti si apoi incercati sa fluierati