| anonim_4396 a întrebat:

Dau FUNDA! Deci eu si cu amicii mei am ramas in pana de idei. Vrem sa facem cateva provocari si pana acum am facut ice bucket, una cu scortisoara, sarea si gheata si multe altele.Asa ca as vrea sa imi mai dati mai multe provocari amuzante!

Răspuns Câştigător
| SabinaQueen a răspuns:

Provocarea cu marul spanzurat, sa intoarceti privirile oamenilor de pe strada intr-un mod amuzant pe care il stiti voi, sa stai langa cineva pe banca (tu sau unul dintre prietenii tai), sa te prefaci ca vorbesti la telefon cu cineva si sa spui: Am gasit victima(sau ceva de genu), acum ce fac? Sau sa canti impreuna cu prietenii tai Fuego Impodobeste bradul(nu conteaza, dar ceva ce sa canta de sarbatori), sau striga la miezul noptii tare cat te tin plamanii Iubesc Nutella, sa asculti manele in timp ce esti imbracata ca un emo... etc.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mănâncă ciocolată cu muştar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Darude - Sandstorm.

| Fernando9Torres a răspuns:

Sa stai in nas, sa iti lingi cotul si sa pronunti M fara sa atingi buzele!

| SabinaQueen a răspuns:

Era sa uit, tu si cu prietenii tai sa mancati lamai ca pe mar(cu tot cu coaja) si sa faci ca un ninja pe strada.

| AtsukoKure a răspuns:

When the beat drops, pe strada.
Bateti la cineva random la usa si incepeti si colindati.
Mergeti in cel mai populat loc din orasul vostru si incepeti sa fugiti pe acolo si sa fugiti si sa strigati ca niste idioti