| ramonna a întrebat:

Sunt cu un baiat de o saptamana, dar nu prea sunt multumita de relatia noastra, zilele trecute am intrat pe hi5 lui sa vad ce poze si-a mai bagat, si am vazut pe profilul lui ca si-a lasat el singur un comm cu litera "E" cu inimioara numai din sclipici (un fel de glitter graphics) la care prietenii lui i-au lasat comm deasupra si l-au intrebat de unde vine litera "E"? si el a zis: Cine stie, poate ca de la Elena tongue.
Eu l-am intrebat pe el cine este Elena si el a zis ca o fosta prietena de-a lui, dar daca ar fi fost fosta lui prietena nu mai punea litera E, si punea litera "R" ca el este cu mine acum, comm a fost lasat recent acum 2 zile. Ce inseamna ca iubeste o fata pe nume Elena?

2 răspunsuri:
| Good Cat a răspuns:

Nu neaparat inseamna ca o iubeste. E posibil, nu zic nu, altfel nu ar fi pus E-ul acela acolo, dar poate ca e un test sa vada cum reactionezi tu.

Problema e ca relatia este inca la inceput. Oricine mai poate avea unele sentimente pentru fosta/ fostul daca acestia nu s-au despartit de mult.

Daca esti nemultumita doar din cauza unui hi5 eu zic sa mai astepti cateva zile sa vezi ce si cum face, daca chiar te merita.
Daca alte cauze duc la nemultumirea ta, lasa-l ca pamantul e plin de baieti, poate chiar si in acest moment unul doreste sa fie cu tine si tu nu vezi.

Bafta...

| MikyMi a răspuns:

Cred ca nici el nu stie, oricum sunteti la inceput de drum.asa ca nu pune prea mult suflet in relatie.mai tarziu vei suferi din cauza lui cand se va intoarce la "E", iar daca se va intampla asta sa nu cumva sa il primeti inapoi la tine pentru ca te va folosi exact ca o "carpa". o sa te vrea doar cand se desparte de alta...
Bafta!