| anonim_4396 a întrebat:

Sunt doar 2 sezoane din jurnalele vampirilor? cryingdaca da cand apare sezonul 3?

si care este finalul intregii povesti?

4 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Majoriateta serialelor iau pauza pe vacanta, The Vampire Diaries reincepe in septembrie

| X a răspuns:

Sezonul 3 apare in noiembrie finalul e asa: elena devine vampir da vina pe stefan pentru ce i se intampla atunci stefan e convins ca ea e indragostita de daemon, cei 2 frati incepi sa se bata iar Katherina cand i vede ca se tot bat pentru elena cand ea a facut atatea sacrificii si-a inscenat moartea ca ei sa se apropie da drumu unei haite de lupi care ataca orasul cand fratii isi dau seama se duc dupa ea katherina si elena se lupta intra amandoua in lumina katherina moare stefan o scoate pe elena din lumina insa era prea tarziu moare si romanul se termina cu un citat de al lu bony" desi elena si nu era pura a fost buna si a murit ca un om"

| Caroline07Forbes a răspuns (pentru X):

Asta e in cartea 3

| Paulla a răspuns:

Sezonul trei apare pe 14 septembrie.
De final nu stiu sa-ti spun pentru ca romanele sunt diferite fata de serial, dupa cum probabil stii scriitoarea a fost concediata.