| Daisy_9886 a întrebat:

Sunt plictisita de moarte, imi dati o idee ce sa fac? Sunt cu prieteni si nu facem nimic. Sunt deschisa la propuneri cat mai spontane.

Răspuns Câştigător
| Hăgiul a răspuns:

Depinde cu ce "prieteni". Daca esti cu prieteni de suflet, cel mai important lucru pentru ei ar fi sa stati pe o banca, undeva singuri si sa mancati o inghetata, discutand.
Daca esti cu amici, acestia vor distractie. Ati putea cauta pe net jocuri in 2-3-4, jucandu-le impreuna. Puteti sa construiti diverse lucruri din hartie (cauta pe net origami), sa desenati, sa creati poezii/proza etc. Poti face pedepse pe niste foicele, le impaturesti si spui o ghicitoare. Cine nu o dezleaga, il pui sa traga biletele respective si va trebui sa faca ce scrie acolo. De asemenea poti face un joc de actorie.
Fiecare sa-si aleaga un accent (moldovenesc, japonez, francez, german etc) si sa se prezinte in fata sefului sau, primind intrebari.
Fii inventiv/a, totul este posibil!

7 răspunsuri:
| KikiRiki98 a răspuns:

Cel mai bun lucru-Un film de groaza:X

| qCristiana a răspuns:

Jukativa ceva pe calc

| TнєFυηηуρrodαcşăη a răspuns:

Pai jucati niste jocuri!

Răspuns utilizator avertizat
| Fernando9Torres a răspuns:

Nici odata nu te poti plictisi,numai ca u nu stii ce trebuie sa faci, uita o indee Mergi cu pr in orat,uitate la PC,la TV,,eu ca sa nu ma plicti ma dau la intrecere cu pr la:Alergare, cu ATV, si dans(Hip-Hop am luat cursuri ii foarte tare!)

| dezireh a răspuns:

In primul rand pe catelusa mea o cheama daisyrolling on the floorsi.in legatura cu ce ai sp.nu stiu. jucati jocuri pe pc.sau luattiva bicla si mergeti afara//jucati jocuri amuzante adv sau prov. chestia aia cu sticla.nu stiu.big grin

| misteralexutzu a răspuns:

Apucativa de Parkour, escaladati un munte, constuitzi un Park Skate, inventati un joc pe calculator, faceti un film! Daca mai vrei da-mi un mesaj ca-ti mai spun!