| Gamerita a întrebat:

Sunt talentata la desen ( ANIME ). si am 14 ani...ma pricep mai ales la manga. chiar foarte bine. si as vrea sa..nu stiu...sa fac parte la o creeatie de manga, ceva de genu..sau nu stiu as vrea sa particip la concursuri de desen dar SA FIE VALABILE ACUM ( 2013-2014). Daca stiti ceva, ORICE informatie, legata de DESEN, ANIME, MANGA, CONCURSURI DE DESEN VALABILE, va rog, spuneti-mi. funda+vot la toti

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

De ce nu incepi prin a-ti face un blog (sau un cont pe deviantart or something)?

| Gamerita explică (pentru Radu284):

Am cont pe DA...

| Radu284 a răspuns (pentru Gamerita):

Pai da un link, sa vedem si noi happy