| MissDelevingne a întrebat:

TEST: Ce ai fost in viata anterioara?:D

http://www.clopotel.ro/......oara-131-1

4 răspunsuri:
| MissDelevingne explică:

@ισηιк nu de mine era vorba! ce naiba! eu am intrebat ce ati fost voi in vaiata anterioara, nu eu!

SI CE E CU CATERINCA ASTA?

| Bossulet a răspuns:

Exploratorbig grin

21-29 puncte - Explorator
Cineva trebuie sa faca primul pas pe taramuri neumblate si tu poti fi aceea. De la navigat prin ape repezi pana la urcat pe varfuri de munte si explorarea padurii tropicale, ai calitatile necesare, un spirit puternic si o inima indrazneata. Nicio provocare nu reuseste sa te sperie, iti place sa-ti depasesti mereu limitele. Curajoasa si aventuroasa, totul tine de incercari si de traitul vietii la maxim. Cu asemenea atitudine, vei reusi in oricare dintre vieti!

33564 persoane se incadreaza in acest profil

Răspuns utilizator avertizat
| ισηιк a răspuns:

Ai fost o dansatoare roscata. Ai trait in Tibet si ai murit pentru ca ai fost ingropata de vie.

Ai obtinut acelasi rezultat ca 31% din utilizatorii care au facut acest test