| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.clopotel.ro/funny/teste/Teste_psihologice/Est i_ciudata-315
Inca nu sunt! Inca

12 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Imi aminteste de mine in viitor, trecut si prezent.
,, Rezultatul tau:
Sigur, unii te confunda cu un/o ciudat/a, adevarul e ca INCA nu esti. Asa ca bucura-te de viata. Trimite testul si prietenilor, sa vedem daca am spus adevarul.
Ai obtinut acelasi rezultat ca 53% din utilizatorii care au facut acest test.'' straight face

Ce sa zic? Voiam sa zic ceva da' am uitat

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ai cont?
Am făcut testul ala de 100 de ori si cred ca am făcut toate teste de pe clopoțel, in afara de cele Premium.

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu am. trebuie cont?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Dar îți poți face. Eu am cont, dar intru foaaarte rar.

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Aaaa....si daca-ti spuneam eu sa-ti faci, nu-ti faceai.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde știi ca nu? Îmi făceam daca nu aveam, stiu site-ul ala de când aveam 5 ani.

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Pai te-am mai rugat eu sa-ti faci conturi, sii....am vazut ce a iesit

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

A... Păi ma gândesc pana la urma sa îmi fac cont oe site-ul ala. Tu intri? Si cine mai intra? Ca sa nu il fac degeaba...

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Pai nu am mai intrat. E tare ca poti sa vezi doar poza de profil a celui cu care vorbesti si apar mesajele repede. atat. Foaarte Incredibil. Dar macar apar, mesajele repede. asta il face tare. Am mai vorbit cu cineva. da.

| TiberiuFasole a răspuns:

Nici eu. E de bine sau de rau?

Răspuns utilizator avertizat
| Ana00005 a răspuns:

La ce ora pot sa te gasesc?