| Serendipity17 a întrebat:

Ti s-a intamplat vreodata sa te plictisesti asa de tare, incat sa nu ai chef de nimic? mie da...

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da. Mai ales zilele astea. Pana acum aveam un volum infernal de munca si fiind in sesiune era si mai greu. Nu aveam timp sa ma plictisesc. Acum brusc volumul de munca e mai redus si sesiunea e pe cale sa se incheie. Am prea mult timp liber parca si ma simt neputincios. Nu stiu ce sa fac. Si mai pui si caldura asta insuportabila la socoteala. E o stare nasoala rau.

| cornel a răspuns:

Daa. e naspa.

| Xonia a răspuns:

SI mie
NU am chef nici sa ma uit la tv, nici la calculator
De obicei mi se intampla asta cand e vara, caldura, n-am cu cine vorbii pe mess, somnu nu ma ialaughing

| JustMe a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de cateva orithinking

| Frrramboise a răspuns:

Mi se intampla asta in fiecare zi...crying

| RoooneyThePuf a răspuns:

De multe ori...sad

| AnonimDinRomânia a răspuns:

Am inceput vacanta. Am 14 ani si putini prieteni *doar unul adevarat. Sunt extrem de plictisit si stresat. Nici jocurile de pe calculator nu ma mai bine dispun. Life sucks

| OanaOana9 a răspuns:

Pai fa ce iti place tie cel mai mult, mai ales acum ca e vacanta si atunci nu o sa te plictisesti...Vacanta placuta. Pupici!

| mslollypop666 a răspuns:

MDA! In fiecare zii, BOOORING. Stiu sentimentu si e naspa rau sad!

| Andraa_8388 a răspuns:

Da uneori. Mergi si tu la mare, daca nu la piscina sau stai majoritatea zilei pe afara. Daca esti un fan al calculatorului apucate de un joc banal. Fa-ti un cont pe facebook si omoarati timpu cu jocurile de acolo sunt foarte faine.