| BUBULINA a întrebat:

Toata lumea pleaca la oras... mai exista tineret in comune, sate?
Credeti ca ce-i care raman in comune, sate au un viitor?

5 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Viitor au, dar nu de prea mare succes. Cred ca cel mai bun loc de muca printr-un sat ar fi medic sau ceva de genu, insa in rest iti zic sigur ca nu ai ce face calumea. De asta toata lumea prefera orasul: Sunt mai multe oportunitati!

| DiamondEyes a răspuns:

Sa inteleg ca locuiesti intr-un oras.
Mda...ei bine, unde eu locuiesc sunt numai comune si un oras mic... iar majoritatea copiilor sunt destul de realizati

| BUBULINA explică (pentru DiamondEyes):

Da,locuiesc in Bucuresti happy
tot mai multi din tara vin in Bucuresti pentru a se realiza...

| DiamondEyes a răspuns (pentru BUBULINA):

Asta asa-i! nici nu se compara salariile din Bucuresti cu cele din regiunea mea laughing plus ca ai nenumarate oportunitati...

| DoarOumbra a răspuns:

DA de ce nu ar avea? Daca sunt constiinciosi de ce sa nu aiba un viitor.Toti avem viitorul nostru doar ca trebuie sa il gasim.