| babygirlmeli a întrebat:

Tot despre un film e vorba :d erau doua fete. parca gemene. care s`au descoperit intamplator. ele erau vrajitoare si trebuiau sa o salveze pe mama lor de fortele raului thinking plsss love struck fuuuundoi:X

Răspuns Câştigător
| Angel_5977 a răspuns:

Vraji-gemenele se numeste filmu uite aici adresa sa-l vezi

http://www.peteava.ro/id-461043-vraji-gemenele-2-1-2

funda?

31 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Twitches 1, 2 sau 3.
Sunt 3 parti.

| georginika a răspuns:

Vraji-Gemenele :*

| mih5a a răspuns:

Twitches
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=75&ty=112

| Tourniquet a răspuns:

Se numeste Vrajigemenele. happy

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Buna! cred ca filmul tau se numeste the twitches(1&2)...

| F_5241 a răspuns:

Filmul se numeste Twitches (VrajiGemenele)
Si sunt doua parti.
winking

| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Vrajigemene.
http://www.topdesene.com/filme/vrajigemenele-2

Uite aici 2 parti din film.
;;)
Sper ca am fost de ajutor. :*

| traficanta a răspuns:

Filmul se numeste Twinches si are mai multe partihappy

| menotyou444 a răspuns:

Filmul se numeste Twitches Too-uite date http://en.wikipedia.org/wiki/Twitches_Too

| BubuLina999 a răspuns:

Vraji si gemene

| babygirlmeli explică:

Nu am vazut pe disney big grin l`am vazut mai demult. pe hbo parca :*. funda la primul' raspuns. mersi de raspunsuuuriii :X

| Serendipity17 a răspuns:

Cred ca te referi la twitches big grin adica vrajigemenele. e film de pe disney channel

| CarlaElena a răspuns:

Filmul marca Disney se num Twiches.

Răspuns utilizator avertizat
| MilkshakeShake a răspuns:

Vrajigemenele sau gemenele vrajitoare thinking cred ca despre asta zici

| Fireheart1996 a răspuns:

Vrajigemenele

| Koody5 a răspuns:

Twitches Too...sau Vraji-Gemenelewinking... Fundita?

| IooMar a răspuns:

Vraji-Gemenele se numeste filmul

| ManutzuWolfy a răspuns:

Varji-gemenele nu cred ca o sa imi dai mie funda laughing) ca sunt cam multe la felwinking

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Vrajigemenelewinking

| rosad a răspuns:

Vrajii gemene nu?laughing

| laura_8904 a răspuns:

Cel difuzat pe disney channel:Twitches-vrajitoare gemene

| © E m i ℓ y a răspuns:

Vrajicemele.Se difuzeaza pe Disney Chanel, dar il poti vedea si online.

| © E m i ℓ y a răspuns:

Vrajigemele.Se difuzeaza pe Disney Chanel, dar il poti vedea si online.

| ElenaOtilia a răspuns:

Asta a pus intebarea sa primeasca puncte! Doar stia! BVO bby!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste vraji gemenele.Este si partea a doua.In parte a doua fortele raului se intorc si le trimit inapoi dar i descopera pe tatal sau.Pentru informatii despre film lasa-mi un mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai pus intrebarealaughing. Cred ca vroiai sa intrebi cum se numeste filmul... "Vraji-gemenele" se numeste. Si mie imi placelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vraji gemenele happy

| Denny_5002 a răspuns:

Vraji-gemenele2.cred ca l-ai vazut pe Dysney Channellaughing