| bcretu64 a întrebat:

TPU am si eu o intrebare: Cum as putea sa fac bani pe net ma refer cam sa fac vreo 5 euro in jumatate de ora si sa livreze bani la domiciliu asa ceva daca stie cineva cum as putea sa fac asta sa imi spuna il rog frumos! Multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nici nu esti pretentios! Ii mai vrei si la domiciliu! Fa un site ca TPU si castigi banii aia! asa degeaba sa stai si sa primesti bani la domiciliu nu merge! Toata lumea s-ar imbogatii Nici Presedintele Romaniei nu castiga banii care ii vrei tu! Prin munca normala abia castigi 2 euro pe ora!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscrie-te acum pe: http://www.prizee-jackpot.com/?parrain=4d74ebe0ab26576a01010000 E gratis si nu trebuie sa investesti bani.
Ai nevoie doar de cateva minute pe zi. Castigul in medie este de 1Euro pe zi. La 50Euro poti retrage.

| razvanel112 a răspuns:

Incearca sa citesti de aic si zi ce parere ai -----> http://castiga-dolari-pe-net.blogspot.com/

| Chesss a răspuns:

Pt cerintele tale nu prea ai sanse sa faci bani pe net. Insa mai exista alte oferte pentru a face bani din fata calculatorului. Pt detalii iti pun la dispozitie un id la care ma poti cauta mariana_pop68