| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa fac bani la domiciliu?

8 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Fa-ti un blog (poti si gratis - http://www.bagatare.ro/2009/09/17/unde-pot-sa-imi-fac-un-blog/ ), promoveaza-l, pune ADSense pe el si sisteme de afiliere si vezi ce iese.

| EUSIATIT a răspuns:

Greu de sp pentru ca toate anunturile care sunt pe net e cacialma cu felicitari sau plicuri sa confectionezi,, e vai de ele si apoi intii trebuie sa faci cv cu adresa iti trimit ei intii materiale pentru proba pe care dai vreo 15 20 de ron si daca le faci cu dimensiunile pe care lke cer eiiti trimit sa faci citeva sute pe zi etc. e o nebunie.

| ciumpalaku a răspuns:

Intrebarea asta a mai fost pusa de cel putin 10 ori.Stau si ma intreb ca prostu': de ce oare doresc romanii bani fara sa munceasaca? Incep sa inteleg de ce merge atat de bine Romanica noastra.
Nu o lua personal, te rog.

| sasha a răspuns:

Avon winking

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Avone, oriflame

| rozalia25 a răspuns:

Daca stii engelza si ai dispozitia sa inveti incearca getafreelancer.com

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Bannere. siteuri. trebuie cunostinte de programare .respectiv cunostinte in photoshop. tongue

| Lor3naXD a răspuns:

daca faci cursuri de coafeza/frizer, sau sa faci meditatii la o anumita materie cum ar fi o limba straina sau romana, matematica sau sa-ti confectionezi atelier de reparat masini, spalatorie etc.