| XxRoyalxX a întrebat:

TPU! M-am plictisit si vreau sa fac ceva interesant in afara de : ( origami sau ce vrei sa facem noi sau, joacate aia. sau fa-ti poze ) Mersi FUNDA!

4 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Asculta muzica,danseaza,deseneaza,iesi in oras, mergi la mall, stai pe mess/hi5/facebook,fa o prajitura,citeste o carte buna,fa gimnastica,compune,picteaza,scrie in jurnal, fa un puzzle, raspunde la intrebari de pe TPU sau vorbeste la telefon.

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Askulta niste metal big grin : amon amarth,arch enemy,canibal corpse,slayer,aeon, dimmu borgir, metallica, :X

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Askulta niste metal big grin : amon amarth,arch enemy,canibal corpse,slayer,aeon, dimmu borgir, metallica,

| MCRgurl a răspuns:

Mai stai pe site-u asta mai asculta muzica citeste cauta un film bun pe net si trece ziuua