| beautifulkiss a întrebat:

Buna seara TPU as dori sa va intreb ce lucruri interesante putem face eu si cea mai buna prietena in afara de handmade,origami,dansat,cantat, vorbit despre chestii si uitat prin reviste pentru ca s-a plictisit de lucrurile astea si vrea sa facem ceva interesant si util...
Deci, ma puteti ajuta?
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stați pe TPU și oferiți o mână de ajutor!
Pa, pa.

| Madalina84 a răspuns:

Puteti sa va machiati legate la ochi, sa aceti jocuri cu intrebari sau provocari, ghiceste mancarea si multe altele, sper sa va distrati!happy