| Denisee1 a întrebat:

Tpuuuuu.Ajutor.Vreau sa sterg un site de pe arhiva de la chrome si nu merge.cand apas prima litera din numele site ului tot imi apare ca am intrat pe el.am dat la istoric am dat sa sterg elementele selectate dar s au sters doar ramificatiile, nu site ul in sine.va rooooog frumos.helpppppp meeeeee.fundaaaaaaaaaaaa.scuzati categoria.

2 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Daca imi zici pe ce site porno ai intrat, iti zic cum sa il stergi din istoric laughing daca nu lasa sa vada si parintii

| pieptdepuiprajit a răspuns:

Ai intrat pe site-uri porno? Te intelegem.

setting history - clear all browsing data. daca nu dispare incearca si de la settings - privacy.