| lol1232 a întrebat:

Un anime gen InuYasha, Vampire Knight asa romantic

4 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

DN Angel, Tsubasa Chronicles, Fruits Basket, Tokyo Mew Mew, Full Metal Panic, Blood+, Fushigi Yugi, Bleach, Sailor Moon, Mermaid Melody, Romeo x Juliet, Fate Stay Night... Cam atatea-mi vin in minte. big grin

| r2d2 a răspuns:

NANA, Paradise Kiss, Full Metal Panic! Fumoffu

| fallsHD a răspuns:

Death note

| sederato a răspuns:

Incearca Toradora!; princess tutu; honey and clover, karin chibi vampire... daca iti plac cele boyXboy Gravitation si loveless mai sunt dragute
Poti sa cauti mai multe aici:http://www.animeseason.com/anime-list/categories/