| MineIsLikeABridge a întrebat:

Un nume pentru. o alianta ( breazla) pe metin2, sa fie elegant dar si smecher, ceva intre de genu : POSION; PureLove, dar astea is luate crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lamborghini, Burn, Delirious, Le' Poisson, Passion

3 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Buna!

Masquerade, Evil is going on, Romantism Warriors, Just fight for suvive

Pa, pa!

| YangMin a răspuns:

Pai DENSION sau AdYsOr sau PureNerve sau aDyLyCi...mie mi se par elegante(unele) si smechere toate... sper sa iti placa

| xXImAliveXx a răspuns:

Uite cateva nu prea este ce ai cerut dar mie imi plac foarte mult :]
VampireKiss; ChoChoFactor; UltraViollet; SickInLove
Mi se par elegante >.> siii thinking super xD