| SimonaA7 a întrebat:

Un singur cuvand HALLOWEEN... dam o petrecere de halloween iar eu vreau sa ma deghizez in vampir,,, idei? am insa o prioblema DINTii nu gasesc nicaieri de cumparat! am vazut pe net la un video unu care sia pus niste dinti deasupra celor doi ascutiti numa... vreau si eu oare nu pot sa-i fac? da nu stiu ce material sa folosesc.,, si plus numi plac aia din plastic is oribili,,, mersi fundita logic big grin

Răspuns Câştigător
| condemnedAntagonist a răspuns:

Eu zic sa-ti iei niste colti de vampir scarecrow small fangs
arata asa: http://www.nightmarefactory.com/CF100.jpg
(poti face comanda)
in rest : o pelerina, cizme negre, un colier negru, o fusta lungga, o maleta tot neagra, un sutien rosu (daca porti ), si un corset.
pentru machiaj ai aici clipul perfect : http://www.youtube.com/watch?v=NpVUAw12BoA
(acum cu siguranta iti va fi mai usor sa gasesti vampire teeth ( colti de vampir) pentru ca le stii denumirea (scarecrow small fangs)
iti doresc mult succes si sa ma anunti daca ti-am fost de folos!
BAFTA!

1 răspuns: