| HEYO.ro a întrebat:

Unde ati plecat in vacanta vara aceasta?

Daca aveti si poze cu voi din calatorii, inscrieti-le pe Heyo.ro: http://www.heyo.ro/concursuri/tu-in-fotografie-de-vacant a.html Succes!

12 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Polonia, Turcia, turul Romaniei si un training la Turda. Avem fotografii...

| Sabwy a răspuns:

Eu am fost in Belgia, Berlin si Los Angeles :p .Modest., nu?

| Raul a răspuns:

Mai vara asta.prin Romanica noastra... 2 ori la lepsa...prin Bran in tabara...pe TOT litoralul romanesc...anul trecut in italia...la roma...ma gandeam sa ajung in turcia si in anglia( tot tabara)... dar timpul si antrenamentele la sportul pe care il fac nu mi-au permisbig grin

| MissCamelia a răspuns:

Bucov, mamaia

| cutache a răspuns:

Am fost de 4 ori la o piscina in Alba Iulia, mi-am vizitat rudele dragi, am revazut Cluj dupa 30 de ani si m-a uimit amabilitatea clujenilor(pacat ca revederea a coincis cu infarctul sotului meu!)

| Razvy197 a răspuns:

La Ostroveni Valcea

| hai_si_tu a răspuns:

In Greciasi Canada :X:X pam-pam

| Independent a răspuns:

In Italia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la magazin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai: Italia - Torino
Spania - El Ejido *la mare*, Barcelona, Madrid
Franta: Paris
Germania: Munchen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Acum urmează să-mi iau o parte din concediu.
Tind să merg la Sinaia.
Pa, pa.

| un vis de-o noapte a răspuns:

Vlahita...Litoralul Romanesc...

Întrebări recente