| HEYO.ro a întrebat:

Care este cel mai tare prezentator TV pentru emisiuni de divertisment din Romania?
http://www.heyo.ro/concursuri/cel-mai-tare-prezentator-t v-roman.html

50 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dan Diaconescu - pentru mine.

| pepe a răspuns:

Mie cel mai mult îmi plac Răzvan şi Dani.

daniela
| daniela a răspuns:

Imi placea TEO acum a mai ramas Dan Negru desi este cam coleric

| Silvia a răspuns:

Dan Negru e primul`love struck peace sign

| Gabystelistu95 a răspuns:

Dan Negru

| inna a răspuns:

Dan Negruwinking

| crisS a răspuns:

Razvan & Dani happy

| crisS a răspuns:

Dha mha asa la'm uitat noi pe Mircea Solcanu?! la naiba laughing)

| Shery a răspuns:

Clar mircea badea :X dar si dan negru, macar se streseaza laughing urla, deci merita toti baniiwinking

| selef a răspuns:

Dan Negru.

| BUBULINA a răspuns:

L-am vazut pe acolo pe Victor Slav
ce emisiune prezinta?
in afara de meteo

| BUBULINA a răspuns:

Mie imi place de cabral:X

| Puiutz a răspuns:

Eu sunt cu Dan Negru love struck. e cel mai tare \:d/

| Dorinel a răspuns:

Mircea Badea laughing... e foarte amuzant...mai ales cand se lupta cu mouse sau cand i-a bubuit laptopul in direct rolling on the floor si multe altele

| Dorinel a răspuns:

HEYOro mi-a iesit castigatoare Andreea Raicu laughing

| viki a răspuns:

Cabral e foarte haios laughing :X

| Gabry a răspuns:

Maruta...are fata aia de comiclaughing

| Gabry a răspuns:

Mie mi-a iesit Virgil Iantu!

| Sara a răspuns:

De departe este Catalin Marutza, urmat de Dan Negru!

| sorin a răspuns:

Mircea Badea ca si Show Men, Toni Ionescu(ex Divertis)

| Andreea_7493 a răspuns:

Mircea Badea

| Haydee a răspuns:

Imi plac in special Catalin Maruta, Dan Negru, Cabral, Mircea Solcanulaughing

| dadaaaaa a răspuns:

Dan Negru e banatzean d-al meu si imi plc cum prezinta

| Casiana a răspuns:

Dan Negru si dupa el catalin Maruta

| daddy a răspuns:

Catalin maruta dupa parerea mea dar e o mica mare diferenta intre prezentator si moderator...

| ToxiKat a răspuns:

Razvan si Dany...sunt cei mai buni...nu le pot urmari emisiunea pentru ca am ore dimineata dar cand ajung acasa ma uit la emisiune pe net...Razvan si Dany rullzlaughing

| ToxiKat a răspuns:

Da...cand a trebuit sa votez pe heyo m-a pus sa aleg intre huidu si gainusa...grea decizie...ambii sunt la fel de buni...hmm...cred ca imi schimb raspunsul de mai inainte...si bendeac e tare...si mihai morar...hmmm...greu de ales... dupa parerea mea avem o multime de prezentatori tari in romania...intr-adevar stiu sa faca showwinking

| Ellena a răspuns:

Dan Negru si Mircea Badeabig grin

| danutza a răspuns:

Dan negru

| Viuvi a răspuns:

Cristi Brancu si Dan Negru