| Yparisa a întrebat:

Unde călătoriți vara aceasta?

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicaieri
prefer sa merg mai la toamna cand nu e aglomeratie si cand nu crapi de cald

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

În primul rând, înapoi în țară. Apoi... Prin partea de sud. Posibil să merg de la mare la Craiova, apoi să merg spre casă prin Sibiu, Târgu Mureș...

| dullcat a răspuns:

Orase din Romania.

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu dacă o sa pot ajunge pana la mare, având în vedere ca nasc în vara.Deci cel mai probabil pe lângă casa și prin magazine sa cumpăr chestii pentru copil si casa.

| Lioana a răspuns:

In Neverland.

| VoidEternal a răspuns:

Sper din tot sufletul că nicăieri.

Răspuns utilizator avertizat
| sammie a răspuns:

Grecia

| DeMicUnCălător a răspuns:

La mine lucrurile stau invers, zece luni pe an călătoresc in ambele Americi și Europa. Iar vacanțele le în cel mai frumos loc din lume. Acasă

| liliana77any a răspuns:

In Constanta si Suceava, tu unde ai de gand sa calatoresti?

| ILoveBlackCats a răspuns:

In delta.

| Animeforlifee9921 a răspuns:

In Italia cred

| laudima22 a răspuns:

Întrebare capcană? Hmm. nu știu, nu m amm gindit. dar m ă voi gindii