| ThinkPink a întrebat:

Unde pot citi online seria Vampirii sudului de Charlaine Harris? Sau de unde pot sa o downloadez? Multumesc anticipat.
Dau funda
de preferat pe scribd...

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu poţi citit nimic online, nu e apărut. Mergi la bibliotecă sau cumpără cărţile, dacă nu mai aşteaptă. Baftă!

4 răspunsuri:
| Anca_5268 a răspuns:

Si eu am aceeasi parere, ca sunt prea scumpa, dar am gasit prima carte in serie online
http://www.scribd.com/......tolele-1-7

| esperanza a răspuns (pentru Anca_5268):

11 lei iti pare scump? mie mi se pare un chilipir big grin am cumparat momentan primele 5 volume...sapt viitoare vine volumu 6

| tupeist a răspuns:

Pa scrii pe google download Vampirii sudului de charlaine harris. ok

| Sarah_8268 a răspuns:

La revistele Bravo si Bravo Girl la pretul de 10, 99 lei sunt toate volumele