| artimon a întrebat:

Unde pot manca si eu o inghetata buna in Bucuresti? (de preferat inghetata la cornet; aroma sa fie cat mai apropiata de cea naturalawinking )

Răspuns Câştigător
| hugo a răspuns:

Carefour, grand arena, cum intrii in stanga este inghetata... una din cele mai bune chiar...este inghetata la cupa! succes

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eu am mancat acum cativa ani la piranha (regie ) si mi-a placut, nu era la cornet dar a fost buna chiar si intre beri.

| Iepurila a răspuns:

La măcelărie. Pune mâna și caută singur. xD

| mafioata_7621 a răspuns:

Mie imi plac alea de la Betty Ice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate @mafioata; incearca malaga, sau betty blue. Nu e la cornet, dar e de departe cea mai buna inghetata. Unele restaurante/cafenele au inghetata betty la cupe.