| Lynna a întrebat:

Unde pot sa gasesc rezultatele testelor bilingv de anul acesta. Imi trebuie cele de la liceul Zinca Golescu din Pitesti, la engleza. Mersi.

Răspuns Câştigător
| GoBackInFuture a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti si rezultatele cred ca sunt afisate la scoala/liceul la care ai dat testul de bilingv, pe internet nu cred ca sunt happy

1 răspuns:
| glontzz a răspuns:

Ar trebui sa fie afisate la tine la scoala eu sunt din Targu Jiu si am dat la engleza si franceza si s-au afisat astazi 5 mai(am fost admin la amandouatongue) sper ca te-am ajutat.