| Rubyrubyy a întrebat:

Unde pot viziona,, Romanii au talent" acuma seara in direct pe calculator. Funde! Urgent am nevoie.

Răspuns Câştigător
| Bugabuga12365 a răspuns:

Cauti pe google "Cool TV" si e primul link, dar vezi ca trebuie sa intrii pe Internet explorer si o sa iti ceara ca instalezi un program, o sa iti dea ei linkurile.

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Aici:

http://www.etvonline.ro/tag/romanii-au-talent-vizionare-direct/

TREBUIE SA INSTALEZI TOOLBARUL PENTRU A VEDEA ACES CANAL
ATENTIE! INSTALEAZA doar in INTERNET EXPLORER.

| Rubyrubyy explică (pentru stlucian):

Si unde pot sa instalez Toolbarul?

| stlucian a răspuns (pentru Rubyrubyy):

Click pe imaginea "pro tv" si mai jos click pe "dercarca toobarul de aici"

| DarkDeea99 a răspuns:

Cool tv, dar trebuie sa intri pe Internet explorer.