| anonim_4396 a întrebat:

Unul din 6c s-a luat de cel mai bun prieten al meu, iar eu i-am zis daca esti asa smecher la bataie te invit la o partida si el a zis ca accepta. Orele sau terminat la fel asa ca ne-am dus pe o straduta sa ne batem.El mi-a dat un pumn in fata si in cot iar eu i-am tras doua pumnuri peste fata dupa care am facut trante cu el si l-am dat peste cap dupa care s-a retras el.De ce s-a retras si nu a vrut sa nu se mai lupte? Cine a castigat?

Răspuns Câştigător
| هوراس a răspuns:

Din moment ce el s-a retras ca un fătălău, tu ai câștigat

2 răspunsuri:
| EduardB2000 a răspuns:

Tu ai castigat, el a plecat, i s-a facut frica.

| Ailincai_Ionut_1991 a răspuns:

E logic ca tu ai castigat si $-a retras pentru ca i-ai dat intr-un punct unde el e mai vurnelabil.
Zic si eu... funda?