| anonim_4396 a întrebat:

Unul din 6c s-a luat de cel mai bun prieten al meu, iar eu i-am zis daca esti asa smecher la bataie te invit la o partida si el a zis ca accepta. Orele sau terminat la fel asa ca ne-am dus pe o straduta sa ne batem.El mi-a dat un pumn in fata si in cot iar eu i-am tras doua pumnuri peste fata dupa care am facut trante cu el si l-am dat peste cap dupa care s-a retras el.De ce s-a retras si nu a vrut sa nu se mai lupte? Cine a castigat? Funda promit!

Răspuns Câştigător
| umbra09 a răspuns:

A vazut ca esti mai puternic si a inghetat de frica si a plecat ori i-a fost mila de tine si na vrut sa te bata

| Iris1997 a răspuns (pentru umbra09):

Sigur i-a fost mila de el laughing)

| umbra09 a răspuns (pentru Iris1997):

rolling on the floor)

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

L-ai terminat din cele doua pumnuri.S-a dus acasa sa vada daca exista asa ceva in cartea de gramatica.

| Loker a răspuns (pentru darrio2007):

Foarte tare raspunsul, eu ti-asi da o funda daca as putea laughinglaughinglaughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Loker):

Ce puteam sa-i raspund unui asemenea cocos care ia partea prietenului sau?

| bettysk8 a răspuns:

Mai bine, dupa parerea mea, ar trebui sa inveti sa acorzi un substantiv, cum sa spui "doua pumnuri"?! Dragi copii de clasa a6a sau orice alta clasa, inatati sa scrieti, apoi practicati asemenea "sporturi"!
P.S. Desteptul cedeaza primul!

| Tudor_Uifalean_1995 a răspuns:

Daca nu a vrut sa se mai lupte inseamna ca nu mai vrea sa coninue lupta deci tu ai castigat.Desi nu vad rostul unei batai.Un om ar trebui sa stie sa isi rezolve singur problemele, nu sa se bazeze pe altcineva sa o faca in locul lui. Sper ca te-am lamurit in mai multe privinte.