| nic3rr a întrebat:

V-ati intrebat vreodata care e "Cea mai grea intrebare?", ei bine eu da deja stiu care este spuneti aici care e (puteti sa spuneti de cate ori vreti), primul raspuns corect primeste funda si vot, daca nimeni nu raspunde corect pana la ora de... va spun eu raspunsul dar nimeni nu primeste funda, doar cei care au fost pe aproape primsc vot.
P. S: Succes!

Răspuns Câştigător
| Zendayya a răspuns:

Cea mai grea intrebare aste:
"care este cea mai grea intrebare?"
P.S. sunt mii de intrebari grele dar punand pe cineva sa o aleaga pe cea mai grea este mult mai dificil. happy

8 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Dupa mine cea mai grea intrebareeste urmatoarea:"Ti-ai parasi familia si prieteni pentru un milion de euro?''

| CandyGirl_5618 a răspuns:

"Ce este omul din toate punctele de vedere?" asta e o intrebare grea dupa parerea mea.
PS:sunt curioasa sa vad care este "Cea mai grea intrebare?".

| nic3rr explică:

Mai aveti timp pana la ora 13:00

| nic3rr explică:

Francesca98 Este castigatorul/toarea Raspunsul ei : [Cea mai grea intrebare aste:
"care este cea mai grea intrebare?"
P.S. sunt mii de intrebari grele dar punand pe cineva sa o aleaga pe cea mai grea este mult mai dificil.]

Voi da vot celor care au fost pe aproape.

| nicko a răspuns:

De ce esti suparat? laughing

| Dr3yga20 a răspuns:

Cam simplu... ar fi mai multe dar uite una. "Cand vei muri?" raspunsul va fi mereu "nu stiu"fiindca nimeni nu are cum sa stie asta, decat aurolacul care si-a planificat ca peste 20 minute isi leaga sarma ghimpata de gat si se arunca de pe bloc.

| d4NNy3lL a răspuns:

O intrebare destul de grea ar fi,, De ce este viata atat de grea? "

| haack a răspuns:

Este care este cea mai grea intrebare deoarece nu se ştie respunsul concret!