| MadalinaPerla a întrebat:

TPU stiu ca toti vreti funda asa ca m-am gandit sa va pun o intrebare si cine raspunde primul corect primeste funda!

! 1) Pe o masa sunt 10 muste. Un baiat omoara 3.
cate muste mai sunt pe masa?

(Intrebare de baraj)

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

2 muște îmbătate.

| NoMusicNoLife a răspuns:

3.

| ady123 a răspuns:

Nu ai mentionat ce omoara baiatul deci mai sunt 10 muste sau s-au speriat restul si au zburat...mda sigur e asta

| Smerix a răspuns:

Tot 10 muste sunt, pentru ca le omoara pe cele 3, dar tot pe masa raman.

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

- Din 10 muste copilu` omoara 3. Deci mai raman 3 muste [ alea` care au murit ]. Restu` celelalte 7, au zburat, Deoarece, Pentru ca, Fiindca [ mama ce bine suna laughing ] s`au speriat si au zburat.

| condemnedAntagonist a răspuns:

Nutella.

| FadetoBlack a răspuns:

Da' chiar!
Oare câte rămân?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele trei care raman pe masa, moarte, restul zboara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3, pentru ca cele 7 se sperie si zboara altundeva, iar acolo raman cele 3 moarte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumva baiatul a jucat in supermegamagnifica comedia de doi bani "7 dintr-odata"? Un baiat omoara 3 ce? cai verzi pe pereti?

| iKeel a răspuns:

Te-ai gândit greșit. Nu vrem funda. : )

Răspuns utilizator avertizat
| S8N a răspuns:

Pai 3 ca alealalte au zburat si alea moarte au ramas pe masa deci logic.

| GasaiYuno a răspuns:

| IssabellaLoLa a răspuns:

3 muste pentru ca cele trei raman pe masa pentru ca sunt moarte iar restul "se sperie" si zboara

| sucul a răspuns:

3 muste

| missakihabara a răspuns:

Mai raman doar cale moarte pe masa

| Neverplayer a răspuns:

0, Pentru ca nu o fi si baiatul nebun sa lase mustele pe masa rolling on the floor.

| Karakopodal a răspuns:

Raman 7 muste!

| DiaDiana9988 a răspuns:

Daca baoiatul omoare trei muste, atunci raman trei muste, daca baiatul omoara 3 altceva, atunci raman 0 muste pe masa