| BlueRose1 a întrebat:

Va place anime-ul naruto?tongue

10 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Cand eram mai mic urmaream si imi placea mult.

| Malvina24 a răspuns:

MIe nu-mi place! sunt desene si mai frumoase!

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Da, cand aveam 3 ani laughing
nuuuuu nu-mi place acum

| AnaEindragostita a răspuns:

Da dar nu stiu cand e serialul

| multimoak a răspuns:

Nu

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Da. pumpikwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost mare fana Naruto. Aveam un jurnal in care scriam rezumatul fiecarui episod, echipele, antrenorii...laughing Fiindca stiam fiecare episod, m-am plictisit de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da happy. urmaresc fiecare episod am trecut de mult timp la naruto shippuden am vazut fiecare episod naruto si naruto shippuden in romana. este un anime ft frumos si il recomand si nu este un desen animat. de trilioane de ori mai frumos decat hannah montana sau alte tampenii televizite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu

| JacquesAion a răspuns:

Da straight face Am auzit ca urmeaza si Akippuden. Naruto Manga a fost?