| eliza a întrebat:

Va place anime-ul naruto? va rog argumentati!

22 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Da, de ce nu? happy este un Anime foarte intersant. Il urmaresc de la episodul 1, saptamanal happy Iti recomand Bleach daca iti place Naruto, amandoua sunt in topul preferintelor la Japonezi, desi anul acesta nu au castigat niciun loc la "Best Anime".
Numai bine, S h i n

Shin
| Shin a răspuns:

Sunt destul de sigur ca Sasuke o sa i-o dea lu Orochimaru. Si asta cat de curand. Gandeste-te ca cea mai asteptata batalie (dupa mine) va fi Sasuke vs Itachi happy
S h i n

| hândel a răspuns:

Mai intrebi?!?!?! Imi place cum reliefeaza relatia care se naste intre cei care traiesc drame in viata. Imi place relatia de prietenie dintre Naruto si Sasuke, Naruto si Gaara, Naruto si Neji. Este un anime care ma amuza, ma emotioneaza, datorita faptului ca producatorii stiu cum sa creeze scenele, cu sunetul perfect, comentariile perfecte. Cel mai mult mi-a placut episodul in care Sasuke-si da viata pentru. rivalul sau, Naruto si, din cauza asta Naruto recurge la ceacra vulpii sa-si razbune prietenul. Desi se purtau ca 2 rivali, erau prea mandrii sa accepte ca sunt prieteni. Cu episodul 113 Shippuuden, nu mai am nicio indoiala ca vor ajunge viitorii sanini, Naruto, Sakura, Sasuke. Astept nerabdator sa vad daca Sasuke-l ucide pe Orocimaru, desi ma-ndoiesc. Eu cred ca Orocimaru va pune stapanire pe corpul lu' Sasuke si impreuna cu Naruto, ambii vor trebui sa lupte cu monstrii din interiorul lor. Sunt convins ca finalul va fi demential, plin de actiune. As vrea sa se faca un film care sa respecte detaliile animatiei. L-as cumpara si l-as pune in rama.batting eyelashes tongue

| St!L a răspuns:

Da... am vazut aproape toate episoadele care au aparutbig grin

| Elly4all a răspuns:

Buna, sunt un fan inrait imi place la nebunie. te invata despre obiceiurile japonezilo.ale saninilor, si a ninja.imi place mult de tot de Sasuke si de Sakura.:X...este prea tare animeu este in top pe animax. dar astia de pe jetix nu au stiut cum sa-l aprecieze de aceea lau scos nu stiu ce este adevarata opere animewinking.este cel mai tare din cate animeuri si desene am vazut sper ca si tie iti placewinking.in shippudent este adevarata actiune.
ByehappyElly

| roksyk a răspuns:

Nu, imi pare rau ca nu am aceeasi parere cu tine (vad ca de obicei iti plac raspunsurile care te sustin tongue), dar nu imi plac, fiindca:
1. Vocile actorilor care dubleaza desenul animat mi se par iritante;
2. Sunt desene animate, iar eu, desi am tot 12 ani, nu mai sunt o fana atat de inraita a desenelor animate...
( P. S.: Daca ma intrebi de o carte, poate te mai ajut happy Si te rog sa nu crezi ca am zis-o din rautate sad )

| akatsuki a răspuns:

Ador animeul asta! imi place mai ales faptul ca personajele sunt asa de complexe. Mai ales seria Shippuden, in care se pune mai mult accent pe organizatia Akatsuki

| n2paul a răspuns:

Este cel mai tare anime din lume deci da eu sunt fan total de vreo 2 ani, am vazut toate episoadele, am citit si manga deci stiu pe dinainte cam ce se intampla si am jucat si 5 jocuri care nu sunt decat pe console si nu si pe PC (4 sunt pe PS2 si unul pe WII ) pe emulatoare la care am stat cel putin jumate de an sa il configurez si experimentez ca sa-l pot juca perfect. Deci da sunt un fan al naibii de inrait desi am 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E suuuuuper, e unul din desenele ( nu obisnuiesc sa-i spun animeu ) mele favorite. Nasol ca la TV nu mai arata episoade noi, dar am vazut pe youtube mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte mult il iubesc si aia astept epsoadele noi cand sunt adolescenti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa, ce tie nu! ma lasi cui nuiplace?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt maria atata meas dori sal cunosc pe sasuke sunt anebunita dupa el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ami place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eliza sunt maria si imi plac animeurile mai ales cele cu contele de monte cristo naruto si altele si apropo am 14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult pentru ca are actiune si nu poti sa astepti ca sa vezi ce urmeaza, dar am o intrebare, naruto o sa moara? am auzit prin multe parti ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui nu-i place? e bestial! de abia astept finalul chiar daca mai este mult pana acolo! povestea e incredibila si nu are cum sa nu iti placa asa ceva:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da im place foarte mult Naruto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador acest anime, este cel mai tare.

| mihaangell a răspuns:

PIa imi place naruto fiindca inbina lumea reala cu cea imaginara, si imi place de naruto ca e tare prostut ( asa il cred ceilalti) dar el vrea sa dovedeasca ca e cel mai bun ninja, toti cei cu care sa luptat au devenit buni la inima. Imi place in special shippuden fiindac naruto se maturizeaza mult!

| mileystar1992 a răspuns:

Da e zoope o data am dat sunetul la maxim cand se batea gaara cu deidara atunci cu nisipu pur si simplu parca eram acolo

| alexutza13 a răspuns:

Da imi place este foarte interesant si faptul ca te invata sa pretuiesti prietenii cu adevarat.